Skip to main content

Board of Trustees

Luis Fernandez First Elected in November 2014
Board member Current Term Expires in  2024
     
Anna Poggi First Elected in November 2014
President of the Wasco Union Elementary School Board Current Term Expires in  2022
     
Richard K. Reding First Elected in November 2010
Trustee Representative of the Wasco Union Elementary School Board Current Term Expires in 2022
     

Danny Rueda

First Elected in November 2017
Clerk of the Wasco Union Elementary School Board Current Term Expires in 2024
     

Cherylee Wegman

First Elected in November 2018
Alternate Representative of the Wasco Union Elementary School Board Current Term Expires in 2022